Anonim Hosting ve Anonim Domain - Alan Adı
Türk Host, TürkHosterT�rhHoster Twitter
Ana Sayfa TurkHostDomain Türk HostHosting Turk Host WebspaceDestek Sistemi Turk Host
Türk Host - TürkHoster - Ne Mutlu Türküm diyene

 

 

 

 

 

MediaOn karaboga Net Group Türk Hoster
Hemen Satin al - TürkHoster Türkhoster kimdir

Whois Privancy - Whois Protection - Gizli Kayit

Cluster Hosting Uptime yüzde yüz

Server Lokasyon Türkiye Istanbul Ankara mediaon.be karaboga.net Datacenter

 

Gizli Kayıt Turk Hoster

 

Özel Gizli Kayıt - Whois Privacy ve Whois Protection uygulamada nasıl çalışır ?

 

Gizli Whois Kayit Türk-Hoster - Whois Protection - Whois Privancy Services

 

Özel Gizli Kayıt hizmeti ya da orijinal adı ile Whois Privacy bir çok farklı uzantılı Alan Adı için satın alınabilen bir ek hizmettir. Hizmet whois sorgulaması yapıldığı zaman kayıt eden kişinin bilgisi yerine kayıt eden üst kayıt kurumu yani ICANN üyesi Registrar ın bilgisini göstermektedir. Bu bilgi içinde gösterim yapılırken aynı zamanda Alan Adının gerçek kayıt sahibi kişisine onun bilgilerini bilmeden nasıl ulaşılabileceğine dair bilgi de gösterilir.

Whois sorgulaması sırasında Registrar bilgisi gösterilirken Alan Adı sahibi ile temas etmek için Registrar a ait bir e-posta adresi veya bir kontak sayfasının url adresi de gösterilir. Temasta bulunmak isteyen kişi bu adreslerden herhangi birini kullanarak ve size ulaşmak istediğini örneğin konu kısmına yazarak mesajını Registrar kuruma ulaştırır. Arkasından bu mesaj Registrar kurumda saklı olan ve Özel Gizli Kayıt hizmeti alırken belirtmiş olduğunuz Alan Adı Kontak E-Posta adresinize iletilir ve sizde gerekli bilgileri almış olursunuz.

Dünyaca sırf bizde - Yüzde Yüz Anonim ve Gizli Domain kayıt. Bizde Adsız ve Anonim sipariş verebilirsiniz. Bize sırf email adresiniz gerekiyor ve tüm işlemleri email adresiniz üzeri yapabiliriz. Ondan hariç ödemeyi posta paralı mektup ile bize gönderebilirsiniz. Yüzde Yüz Alan Adınız anonim olacaktır. Müşterilerimize tam güvence!

 

Müşterilerimize tam güvence! Adsız ve anonim sipariş. Dünyaca sırf bizde!

 

 

 

 
 

  Turk Host - Türkiye Hoster  

MediaOn karaboga Net Group turkish hosting company

© 1999 - 2020 karaboga Net Group International. Xen”™ is a trademark of XenSource, Inc. in the United States and other countries.