TürkHost - Hosting - Domain - VPS - vServer - Root - Dedicated - Türkiye -
Türk Host, TürkHoster.deTürhHoster Twitter
Ana Sayfa TürkHostDomain Türk HostHosting Türk Host WebspaceDestek Sistemi Turk Host
Türk Host - TürkHoster - Ne Mutlu Türküm diyene

 

 

 

 

 

MediaOn karaboga Net Group Türk Hoster
Hemen Satin al - TürkHoster Türkhoster kimdir

Domain satin al

Paypal-Nedir

Whois Privancy - Whois Protection - Gizli Kayit

Cluster Hosting Uptime yüzde yüz

Server Lokasyon Türkiye Istanbul Ankara mediaon.be karaboga.net Datacenter

 

 

PayPal nedir ?

 

Paypal 190 ülkede hizmet veren, internet üzerinden güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan veya stediğiniz kişiye sadece bir e-posta adresi aracılığıyla para yollayabilmenizi sağlayan, bir nevi online bankacılık sistemidir. Paypal üyelik işlemleri http://www.paypal.com adresine girdikten sonra sol üst kısımda bulunanSign Up bağlantısına tıklayarak yapılmaktadır. Paypal hesabınıza kredi kartınızı kayıt ettirdikten sonra artık Paypal üyesi olan işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizi her defasında girmeniz gerekmeyecektir. Ödeme için paypal güvenli web sitesine yönlendirildiğinizde paypal hesabınıza giriş yaparak ödemenizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Paypal hesabınızı internetteki binlerce paypal üyesi alışveriş sitelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dünyaca ünlü açık arttırma sitesi http://www.ebay.com da ödeme işlemlerini paypal aracılığıyla yürütmektedir ve Paypal Ebay firmasidır.

 

Ödemenizi yapmanız için paypal sitesine yönlendirildiğinizde lütfen yönlendirildiğiniz adresin https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr olmasına dikkat ediniz. Bu adres sizin paypal güvenilir ödeme alanında olduğunuzu göstermektedir! Paypal hiçbir şekilde eposta yolu ile kullanıcı adınızı veya şifrenizi sormaz. Bu yüzden Paypal veya ülkemizde de sıkça görülen sahte banka emaillerine dikkat ediniz. PayPal ile ödeme yapmak istediğinizde Türkiyede geçerli olan Visa, MasterCard ve Amerikan Express kartlarınızı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız her türlü alışverişinizde özel limit tanımlayabildiğiniz kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Garanti Bankası, İş Bankası ve diğer büyük bankaların internet şubeleri sanal kart hizmeti sunmaktadır.

 

PayPal'dan hariç Banka Havalesi ile veya Posta Paralı Mektup ile ödeme yapabilirsiniz!

 

 

 
 

  Turk Host - Türkiye Hoster  

MediaOn karaboga Net Group turkish hosting company

© 1999 - 2015 karaboga Net Group International. Xen”™ is a trademark of XenSource, Inc. in the United States and other countries.